. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Білецька О., Витвицька С. Українська мова і література. Тренажер для підготовки до ЗНО та ДПА 2022 : Підручники і посібники

Ціна: 48.00грн.
Стара ціна: 60.00грн.

Білецька О., Витвицька С. Українська мова і література. Тренажер для підготовки до ЗНО та ДПА 2022 : Підручники і посібники

ISBN: 9789660738119

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 144

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Білецька О., Витвицька С. Українська мова і література. Тренажер для підготовки до ЗНО та ДПА 2022 : Підручники і посібники

У 2022 році в переліку навчальних предметів, з яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання, в:иокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

«Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України . Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікацій на робота з української мови і літератури має чотири частини. Частина 1 містить 24 завдання різних закритих форм з української літератури. Частина 2 містить 39 завдань різних закритих форм з української мови . Частина З містить З завдання з української мови відкритої форми з короткою письмовою відповіддю. Частина 4 містить 1 завдання з української мови відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю. Результати виконання завдань частин 2 та 4 буде зараховано як результат державної підсумкової атестації. Результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до закладів вищої освіти» .

Пропонований посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови і літератури. Він складений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови і літератури.

У посібнику подано 6 варіантів зразків тестових завдань з української мови та літератури у форматі ЗНО і Демонстраційний варіант із відповідями.

Наприкінці посібника наявні ключі до завдань, що дасть можливість випускникам та абітурієнтам реально оцінити свої знання із предмета й сприятиме належній підготовці їх до ЗНО і ДПА.

Запропоновані у виданні матеріали допоможуть узагальнити знання і виявлять рівень готовності випускників та абітурієнтів до складання ЗНО і ДПА.