. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Білецька О., Витвицька С. ЗНО 2022 Українська мова і література. Комплексне видання + Тренажер /КОМПЛЕКТ/ : Підручники і посібники.

Ціна: 320.00грн.
Стара ціна: 420.00грн.

Білецька О., Витвицька С. ЗНО 2022 Українська мова і література. Комплексне видання + Тренажер /КОМПЛЕКТ/ : Підручники і посібники.

ISBN: 978966073769999

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 1248

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Білецька О., Витвицька С. ЗНО 2022 Українська мова та література. Комплексне видання + Тренажер /КОМПЛЕКТ/ : Підручники і посібники

Комплект складається з трьох книг авторів Білецька О., Витвицька С., які є базовими при підготовці до ЗНО з української мови та літератури:

Українська мова ЗНО 2022. Комплексне видання + ДПА : Білецька О. Підручники і посібники. купити

У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, 2108 тренувальних тестових завдань, матеріали для написання розгорнутої відповіді, варіанти робіт у форматі ЗНО. Запропоновані в посібнику матеріали допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовуються під час проведення ЗНО.

Українська література ЗНО 2022. Комплексне видання : Витвицька С. Підручники і посібники. купити

Посібник уміщує матеріал, зміст якого відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. До кожного твору, який пропонує Програма зовнішнього незалежного оцінювання, подано паспорт — основну коротку інформацію, яка потрібна для аналізу твору, довідковий матеріал з курсу української літератури (відомості з біографій письменників, основні питання теорії літератури, аналіз творів тощо). Також у книжці подано тестові завдання, які мають на меті перевірити знання абітурієнтами літературного процесу, життєвого і творчого шляху письменників; знання змісту творів та вміння їх аналізувати; перевірити оволодіння основними теоретико-літературними поняттями тощо. 

Білецька О., Витвицька С. Українська мова і література. Тренажер для підготовки до ЗНО та ДПА 2022

Посібник складений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови і літератури. У посібнику подано 6 варіантів зразків тестових завдань з української мови та літератури у форматі ЗНО і Демонстраційний варіант із відповідями. Запропоновані у тренажері матеріали допоможуть узагальнити знання і виявлять рівень готовності випускників та абітурієнтів до складання ЗНО і ДПА.

Детальний опис книг та зображення Ви можете переглянути перейшовши за посиланнями вище!!!