. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Біологія ЗНО 2022. Збірник тестових завдань. 1020 : Соболь В. Видавництво Абетка. купити

Ціна: 153.00грн.
Стара ціна: 170.00грн.

Біологія ЗНО 2022. Збірник тестових завдань. 1020 : Соболь В. Видавництво Абетка. купити

ISBN: 9786175393321

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 360

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Біологія ЗНО 2022. Збірник тестових завдань. 1020 : Соболь В. Видавництво Абетка. купити

Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з біології, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Пропонований збірник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичні відомості з біології, 1020  тематичних завдань у тестовій формі структура яких адаптована до технічних характеристик зовнішнього оцінювання з біології. Перевірити правильність виконання завдань вам допоможе алгоритм відповідей наприкінці посібника. Призначений для самостійної підготовки учнів до зовнішнього оцінювання. 

Посібник є продовженням й доповненням до видання «Біологія. Довідник + тести» і містить матеріал для організації повторення, закріплення, узагальнення й поглиблення знань з метою якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Велику увагу у посібнику приділено узагальненню змісту шкільного курсу біології для організації повторення, що є обов’язковим етапом у загальному процесі засвоєння знань. Повторення в навчанні — це відтзорення раніше засвоєних знань, умінь та навичок з метою їх удосконалення й застосування до нових знань. З погляду психології повторення є встановленням асоціацій між новими знаннями і раніше засвоєними. Ця діяльність сприяє глибокому і міцному засвоєнню інформації, а також приведенню набутих знань у систему.

При формуванні змісту довідника використано ряд правил, які методика викладання біології рекомендує застосовувати для організації повторення. Це, в першу чергу, рекомендації щодо міцного формування основних понять, які є стержнем для концентрування знань: а) найважливішою рисою формування поняття є розуміння не лише ознак цього поняття, але і взаємозв’язків цього поняття з іншими поняттями; б) утворення поняття є складним процесом, у якому застосовують різні розумові операції, але при повторенні найдоцільнішим є продуктивне порівняння, що супроводжується певними висновками; в) при повторенні розвиток понять слід організовувати у їхньому розгляді в нових зв’язках, тобто багаторазове повторення слід організовувати з одночасним поглибленням матеріалу.