. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Довідник (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Завдання в тестовій формі 1-ша частина: Грамота

Ціна: 185.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Довідник (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Завдання в тестовій формі 1-ша частина: Грамота

ISBN: 9789663498911

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 496

Обкладинка: тверда

Видавництво: Грамота

    Довідник (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Завдання в тестовій формі 1-ша частина. Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота

Видання призначене для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 2022 року. Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літератури.

Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2022. Матеріал посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тестування й контрольних робіт.

Мета цього навчального посібника - допомогти майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання самостійно підготуватися до виконання тестових завдань з української мови та літератури. Матеріал збірника укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів загальної середньої освіти й нової програми до ЗНО-2022.

Книжка складається з двох частин: І - українська мова, ІІ - українська література. Кожна з них має таку будову: спочатку в доступній, стислій та зручній для засвоєння формі викладено необхідний теоретичний матеріал, проілюстрований прикладами. Після пояснення запропоновано вправи й завдання в тестовій формі , виконавши які кожний матиме можливість систематизувати знання за курс середньої школи. Формулювання й графічне оформлення завдань двох форм - на вибір однієї правильної відповіді й на встановлення логічних пар - максимально відповідають тестовому зошиту зовнішнього незалежного оцінювання.

Книжка стане в пригоді також учням 5- 10 класів під час вивчення відповідних тем, адже посібник містить значну кількість завдань, виконання яких дасть можливість набути практичних умінь і навичок з української мови та літератури.

Матеріал посібника вчителі можуть використовувати під час проведення уроків для навчального тестування, контрольних робіт , а також для додаткової самостійної роботи учнів у позаурочний час.