(067) 531-19-39 Kyivstar (099) 559-05-94 MTC

ДПА 2019 Німецька мова 9 клас. Збірник завдань + відповіді. Грицюк І. купити

Ціна: 40.00грн.

ДПА 2019 Німецька мова 9 клас. Збірник завдань + відповіді. Грицюк І. купити

Немає на складі

ISBN: 9789660733787

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 56

Обкладинка: м'яка

Фрагмент для ознайомлення (~230 Kb PDF)

ДПА 2019 Німецька мова 9 клас. Збірник завдань + відповіді. Грицюк І. купити

Посібник укладено відповідно до чинних програм з німецької мови Міністерства освіти та науки України.

                Завдання запропонованого посібника — забезпечити проведення підсумкового контролю з метою перевірки рівня засвоєння учнями знань, умінь та навичок із двох видів мовленнєвої діяльності: читання та письма. Зміст і структура контрольних робіт відповідає головній меті іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах — формування в учнів комунікативної компетенції.

                У посібнику запропоновано 22 підсумкові контрольні роботи. Тести 1-12 відповідають рівню загальноосвітніх навчальних закладів (А 2), тести 13-22 — рівню спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов (В 1).

Зміст завдань будується на автентичних зразках мовлення та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, що включені до навчальних програм.

Кожна контрольна робота складається із трьох завдань:

1) читання тексту та виконання післятекстового завдання;

2) використання мови;

3) писемне мовлення.

Усі завдання виконують учні письмово.

                Перше завдання має за мету перевірити рівень сформованості умінь читати і розуміти тексти самостійно у визначений проміжок часу. Тут пропонується учням нескладний автентичний текст, що відповідає А 2 чи В1 за європейським стандартом: статті з періодики, листи, особисті нотатки чи повідомлення.

                Форми завдань: із вибором правильної відповіді, на встановлення зв’язків між інформаційними блоками, вибір назв абзаців тексту із запропонованих варіантів. Кожне тестове завдання має кілька варіантів відповідей,  з яких тільки одна правильна.

У другому завданні «Використання мови» визначається рівень володіння лексичними, граматичними знаннями, що передбачають уміння вільно спілкуватися. Учням пропонуються невеликі автентичні тексти різного жанру з пропущеними лексичними одиницями або граматичними структурами.

Форма завдань: завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

                Третє завдання — писемне мовлення. За цим завданням можна встановити рівень сформованості в учнів навичок і вмінь, потрібних для вирішення на письмі комунікативних завдань, пов’язаних із повсякденним життям. Учні повинні вміти писати особисті листи, використовуючи формули мовленнєвого етикету, прийняті в країні, мова якої вивчається, розповідаючи про окремі факти та події свого життя, висловлюючи власні міркування і почуття, описуючи плани на майбутнє та запитуючи партнера про аналогічну інформацію, а також передавати повідомлення у вигляді записки довільної форми.

Обсяг письмового висловлювання складає 40–50 слів.

На виконання усіх завдань підсумкової контрольної роботи відводиться одна астрономічна година.