(099) 559-05-94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Географія ЗНО 2022. Збірник тестових завдань. 1240+ : Кобернік С., Коваленко Р. Видавництво Абетка.

Ціна: 122.00грн.
Стара ціна: 135.00грн.

Географія ЗНО 2022. Збірник тестових завдань. 1240+ : Кобернік С., Коваленко Р. Видавництво Абетка.

ISBN: 9786175393222

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 252

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Географія ЗНО 2022. Збірник тестових завдань. 1240+ : Кобернік С., Коваленко Р. Видавництво Абетка.

Матеріали, що запропоновані у цьому збірнику тестових завдань, допоможуть вам підготуватись до державної атестації з географії й проходження зовнішнього незалежного оцінювання у центрах якості освіти.

До кожної теми за змістом шкільних курсів географії 6-11 класів з метою перевірки рівня ваших навчальних досягнень складено тестові завдання різних рівнів, а саме: завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на визначення правильної послідовності, завдання з вибором трьох правильних відповідей .

Пропоновані комплекти завдань складено з урахуванням чинних навчальних програм з географії та програми ЗНО. У межах кожного географічного курсу навчальний матеріал поділено на логічні тематично відповідні блоки.

Розроблені тестові завдання подібні за структурою та змістом до тих, що пропонуються сьогодні для складання зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Це дозволить виробити у вас уміння й навички роботи з різними видами тестових завдань та якісно підготуватись до майбутніх випробувань.

З метою своєрідного тренування та самостійної підготовки до ЗНО з географії вам пропонуються три варіанти складених з урахування сучасних вимог комплексних контрольних робіт у форматі тестових завдань для проходження зовнішнього незалежного оцінювання . До кожного варіанту подаються також бланки відповідей, які будуть присутні у тестах з географії ЗНО, що допоможе вам навчитися правильно їх заповнювати.

У додатках до посібника вміщено відповіді до всіх тестових завдань для здійснення самоперевірки рівня засвоєння відповідного географічного матеріалу.