(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 200 грн.

Хімія ЗНО 2023. Комплексне видання : Березан О. Підручники і посібники. купити

Ціна: 200.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Хімія ЗНО 2023. Комплексне видання : Березан О. Підручники і посібники. купити

ISBN: 9789660735033

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 368

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Хімія ЗНО 2023. Комплексне видання : Березан О. Підручники і посібники. купити

Видання п'яте, виправлене і доповнене !!!

Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії на 2023 рік. Він містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл та програми ЗНО; приклади розв’язання типових задач; тематичні тестові завдання, завдання сертифікаційних робіт.

У посібнику, відповідно до чинної програми з хімії для загальноосвітніх закладів та програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, висвітлено навчальний матеріал, наведено приклади розв’язання типових задач, запропоновано розв’язати тематичні тестові завдання.

У розділі I («Загальна хімія») сформульовано основні поняття, закони і загально-теоретичні основи хімії: будова атома, хімічний зв’язок, хімічна реакція, періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва, електролітична дисоціація, окисно-відновні реакції.

У розділі II («Неорганічна хімія») розглянуто основні класи неорганічних хімічних сполук, подано відомості про металічні та неметалічні елементи, їхні сполуки (описано хімічні властивості, лабораторні й промислові способи добування, застосування).

Розділ III («Органічна хімія») містить дані про будову, склад, номенклатуру, властивості основних класів органічних сполук; у ньому розглянуто синтетичні високомолекулярні речовини і полімерні матеріали на їхній основі, показано генетичні зв’язки між класами органічних сполук.

У додатках, крім таблиць Д. І. Менделєєва і розчинності речовин у воді, містяться дані про якісні реакції на катіони, аніони, органічні речовини; лабораторні та промислові способи добування органічних речовин; склад і назви мінералів, сумішей, кристалогідратів. Ця інформація допоможе школярам повторити та узагальнити важливий матеріал різних розділів.

До всіх тестових завдань уміщено відповіді.

Назви сполук та хімічних елементів подано за номенклатурою IUPAC[1].