(067) 531-19-39 Kyivstar (099) 559-05-94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Історія України. Комплексна підготовка до ЗНО : Скирда І. Весна купити

Ціна: 95.00грн.

Історія України. Комплексна підготовка до ЗНО : Скирда І. Весна купити

ISBN: 9786176865834

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 576

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Весна

Історія України. Комплексна підготовка до ЗНО : Скирда І. Весна купити

Пропонований практичний довідник покликаний поглибити та розширити знання , здобуті в ході вивчення шкільного курсу з історії України, а також допомогти долучитися до активної самостійної роботи.

Хронологічно теми посібника охоплюють період від найдавніших часів до сьогодення. Оригінальна структура навчального посібника надзвичайно чітка, матеріал викладено в якісній і доступній формі.
Рубрики: •Понят·rя та терміни• та •Персоналії• стимулюють зацікавленість предметом, розширюють кругозір, збагачу,ють ерудицію, заохочуют до самостійного осмислення історичних процесів.

Розміщені в кінці кожної теми ·rестові завдання допоможуть підготуватися до тематичних і підсумкових атестацій та зовнішнього оцінювання.

Посібник містить QR-код, за допомогою якого можна буде пройти онлайн-оцінювання, отримати додаткову онлайн-інформацію - портрети ·га ілюстрації для додаткового розпізнавання.

Видання розраховане на учнів, абітурієнтів, студентів, викладачів вищих навчальних закладів і усіх тих, хто цікавиться історією.