. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Козира В. Математика ЗНО 2022 : навчально-методичний посібник (14 модулів). Видавництво Астон.

Ціна: 152.00грн.
Стара ціна: 160.00грн.

Козира В. Математика ЗНО 2022 : навчально-методичний посібник (14 модулів). Видавництво Астон.

ISBN: 9789663088303

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 416

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Астон

Козира В. Математика ЗНО 2022 : навчально-методичний посібник (14 модулів). Видавництво Астон.

У посібнику реалізовано модульно-компетентнісний підхід до підготовки учнів 11-го класу та абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики.

Досвід автора з підготовки учнів до ЗНО свідчить, що високих результатів можна досягнути, якщо змінити пріоритети — послідовне накопичення учнями знань і вмінь з окремих тем має змінитися на сформованість самоосвітніх або під керівництвом учителя здатностей із достатньо великих і завершених модулів шкільної математики. Інтегрований підхід до модульної побудови змісту підготовки зорієнтований на результат підготовки — набуття необхідних математичних компетентностей для досягнення високих результатів ЗНО.

Посібник містить чотирнадцять завершених блоків навчального матеріалу зі шкільної математики — модулів, які охоплюють усі розділи чинної програми ЗНО з математики рівня стандарту і профільного рівня. Кожний модуль має сталу, логічну структуру: компетентності (здатності); довідковий матеріал; методичні рекомендації щодо розв’язування завдань; тестові завдання ЗНО 2010–2021 рр., які доповнені іншими типовими та нестандартними завданнями.

Учень, абітурієнт отримує, чи не вперше, можливість проаналізувати у систематизованому, не зміненому (іноді відредагованому) вигляді завдання різних років ЗНО кожного модуля, виділити основні типи завдань, сформувати загальні прийоми, способи та методи їхнього розв’язування, максимально наблизитися до реального ЗНО, оцінити свої здатності.

Учитель математики, який у ІІ півріччі здійснює узагальнення та систематизацію знань та вмінь учнів 11-го класу з метою їх підготовки до ЗНО, отримує не тільки готовий актуальний, мотиваційний дидактичний матеріал, а й методичні рекомендації та поради щодо розв’язування основних типів завдань, загальні та евристичні прийоми, схеми, таблиці, способи, методи, якими мають оволодіти учні для досягненя високих результатів ЗНО.

З-поміж інших посібників для підготовки до ЗНО це видання вирізняється і структурою, і змістом навчального та дидактичного матеріалу, який максимально наближений до структури і змісту сертифікаційної роботи з математики. Одна з таких робіт представлена у підсумковому тренажері. Поряд з іншими, зверніть увагу на оригінальні модулі: модуль 4. Текстові задачі, модуль 9. Інтегровані та структуровані завдання з алгебри і початків аналізу і модуль 11. Задачі з параметрами.

В кінці посібника подані відповіді.