(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 200 грн.

Математика ЗНО 2022. Збірник тестових завдань : Роганін О. Весна купити

Ціна: 72.00грн.
Стара ціна: 80.00грн.

Математика ЗНО 2022. Збірник тестових завдань : Роганін О. Весна купити

ISBN: 9786176862369

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 168

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Весна

Математика ЗНО 2022. Збірник тестових завдань : Роганін О. Весна купити

Посібник розроблено відповідно до нової Програми ЗНО з математики 2022. Видання включає завдання двох варіантів сертифікаційних робіт для проведення ДПА та ЗНО з математики: рівня стандарту та профільного рівня.

Збірник тестових завдань містить: зразок тестового зошита, коментар щодо розв'язання завдань зошита, правильно заповнений бланк відповідей; тренувальні тести, розроблені до 11 тем програми зовнішнього незалежного оцінювання, 6 узагальнювальних тестів та бланки відповідей. Після опрацювання тренувальних варіантів і заповнення бланків відповідей користувачі посібника мають можливість перевірити свій рівень підготовки до участі у ЗНО за правильними відповідями, поданими до кожного варіанта в кінці посібника.

Видання розраховане на старшокласників, абітурієнтів і вчителів математики.

У 2022 році випускники закладів освіти, які здобуватимуть повну загальну середню освіту, обов'язково складатимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики.

Крім того, з 2022 року суттєво зміниться система складання ЗНО для випускників закладів загальної середньої освіти.

Зміст сертифікаційної роботи з математики визначатиметься «Програмою зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 04.12.2019 року N 1513.

Програма охоплює основні розділи з алгебри і початків аналізу та геометрії та визначає компетентності, якими має володіти випускник ланки загальної середньої освіти, аби успішно скласти тест з математики.

Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) для проведення ДПА та ЗНО з математики у 2021 році розроблено два варіанти сертифікаційних робіт: 1) рівня стандарту; 2) рівня стандарту та профільного рівня.

Пропонований посібник містить:

зразок тестового зошита, аналогічного демонстраційним варіантам сертифікаційної роботи з математики, розробленим УЦОЯО для проведення ДПА і ЗНО з математики у 2021 році, коментар до нього, правильно заповнений бланк відповідей;

тренувальні варіанти тестів для зовнішнього незалежного оцінювання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО;

варіанти тестів, аналогічних демонстраційним варіантам сертифікаційної роботи з математики, розробленим УЦОЯО для проведення ДПА і ЗНО з математики у 2021 році;

відповіді до тренувальних варіантів тестів, а також варіантів тестів, аналогічних демонстраційним варіантам сертифікаційної роботи з математики.