. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Панчук І. ЗНО 2022 Історія України. Комплексне видання + Тренажер /КОМПЛЕКТ/ : Підручники і посібники.

Ціна: 190.00грн.
Стара ціна: 240.00грн.

Панчук І. ЗНО 2022 Історія України. Комплексне видання + Тренажер /КОМПЛЕКТ/ : Підручники і посібники.

ISBN: 978966087552

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 672

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Панчук І. ЗНО 2022 Історія України. Комплексне видання + Тренажер /КОМПЛЕКТ/ : Підручники і посібники.

Комплект сладається з двох книг автора Ігора Панчука, які є базовими при підготовці до ЗНО з історії України:

 Історія України ЗНО 2022. Комплексне видання : Панчук І. Підручники і посібники. купити

Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2022 з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні представлено теоретичні відомості, різноманітні словниково-довідкові й інші допоміжні матеріали та тестові завдання з історії України (від найдавніших часів до наших днів) з відповідями, що дають змогу здійснити перевірку знань, умінь і навичок з цього курсу. 
Пропонований посібник спрямований на забезпечення комплексної підготовки до складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, адже в 2022 році результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України (період ХХ – початку ХХІ століття) зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Історія України. Тренажер для підготовки до ЗНО 2022 : Панчук І. Підручники і посібники. купити

 Пропонований посібник містить 15 варіантів по 60 тестових завдань, аналогічних тим, які використовуватимуться під час ЗНО та ДПА з історії України. Він укладений відповідно до чинних програм з історії для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і зовнішнього незалежного оцінювання. У посібнику наведено різноманітні тестові завдання з історії України (від найдавніших часів до наших днів), які дають змогу здійснити перевірку знань, умінь і навичок учнів з цього предмета. Збірник завдань призначено для самостійної підготовки до ДПА та ЗНО з історії України.

Детальний опис книг та зображення Ви можете переглянути перейшовши за посиланням вище!!!