(067) 531-19-39 Kyivstar (099) 559-05-94 MTC

Тести (Авраменко) ЗНО 2020 Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина. Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота

Ціна: 75.00грн.
Стара ціна: 85.00грн.

Тести (Авраменко) ЗНО 2020 Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина. Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота

Немає на складі

ISBN: 9789663493732

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 160

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Грамота

Тести (Авраменко) ЗНО 2020 Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина. Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота

Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. У цьому виданні подано тринадцять варіантів (із них один новий) орієнтованого тесту у форматі ЗНО з української мови та літератури.
Посібник відповідає вимогам сучасної тестології. Його укладено відповідно до чинної програми ЗНО 2019 з української мови та літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України.
Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2019 році.

Даний посібник має гриф МОН "Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української мови та літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ "ІМЗО" від 3.07.2017 р. № 21.1/12-Г-315)"

Одним із важливих і непростих випробувань, яке вам треба буде пройти після закінчення школи, є зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).
Щоб успішно виконати тест з української мови й літератури, готуватися до нього потрібно систематично й відповідально. З української мови треба повторювати правила, виконувати тренувальні вправи й завдання в тестовій формі, а також писати власні висловлення — творчі роботи. З української літератури потрібно читати й аналізувати твори художньої літератури, повторювати відомості з теорії літератури. Ці види робіт ви можете виконувати, використовуючи І частину цього комплекту (її укладено за тематичним принципом). А II частина містить сім варіантів тестів такого ж формату, як на зовнішньому незалежному оцінюванні.
Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання є трьох форм, а саме:
• з однією правильною відповіддю;
• на встановлення відповідності;
• з розгорнутою відповіддю (власне висловлення).
Виконуючи ці завдання, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5-9 класів і з літератури за курс 9-11 класів, виявити «проблемні» для вас теми, а після цього попрацювати над помилками.
З програмою та вимогами до предметних умінь і способів навчальної діяльності ви можете ознайомитися на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.com.ua) та Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua), програма вміщена також у І частині цього комплекту.
Радимо вам протягом навчального року (орієнтовно раз на місяць) виконувати по одному тесту, перевіряти його, обов’язково аналізувати помилки й заповнювати сторінку самоконтролю з метою визначення динаміки навчальних досягнень з української мови та літератури.
Щоб успішно виконати тест ЗНО, радимо навчитися правильно розподіляти час. Пам’ятайте, що завдання з однією правильною відповіддю треба виконувати в середньому за одну хвилину, на встановлення відповідності — півтори-дві хвилини, на написання власного висловлення відводьте одну годину. Усього на виконання тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться 180 хвилин (разом із процедурою перенесення результатів до блнка відповідей, на цей вид роботи радимо виділити не менше 15-20 хвилин); отже, на тренувальний тест бажано відводити майже 160 хвилин.
Сподіваємося, що пропонований збірник допоможе вам успішно підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

ПЕРЕДМОВА.. 3
ВАРІАНТ 1. 4
ВАРІАНТ 2. 14
ВАРІАНТ 3. 25
ВАРІАНТ 4. 36
ВАРІАНТ 5. 46
ВАРІАНТ 6. 57
ВАРІАНТ 7. 68
ВАРІАНТ 8. 79
ВАРІАНТ 9. 90
ВАРІАНТ 10. 102
ВАРІАНТ 11. 114
ВАРІАНТ 12. 126

ВАРІАНТ 13. 140


ВІДПОВІДІ 152