. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Тести (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина: Грамота

Ціна: 128.00грн.
Стара ціна: 160.00грн.

Тести (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина: Грамота

ISBN: 9789663499024

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 168

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Грамота

Тести (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина : Грамота

Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів  загальної середньої освіти й програми ЗНО. Завдання відповідають новому формату сертифікаційної роботи з української мови та літератури до ЗНО - 2022.

Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. У виданні подано вісім варіантів орієнтовного тесту у форматі ЗНО.

Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

 Одним із важливих і непростих випробувань, яке вам треба буде пройти після закінчення школи, є зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Щоб успішно виконати тест з української мови й літератури, готуватися до нього потрібно систематично та відповідально. З української мови треба повторювати правила, виконувати тренувальні вправи й завдання в тестовій формі, а також писати власні висловлення - творчі роботи. З української літератури потрібно читати й аналізувати твори художньої літератури, повторювати відомості з теорії літератури . Такі види робіт ви можете виконувати, використовуючи І частину цього комплекту (її укладено за тематичним принципом) . А ІІ частина містить вісім варіантів тестів такого ж формату, як на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання є чотирьох форм, а саме :

  • з однією правильною відповіддю;
  • на встановлення відповідності;
  • з короткою відповіддю;
  • з розгорнутою відповіддю (власне висловлення).

Виконуючи ці завдання, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5-9 класів, виявити «проблемні» для вас теми, а після цього попрацювати над помилками.

Радимо щомісяця (протягом навчального року) виконувати по одному тесту, перевіряти його й заповнювати сторінку самоконтролю з метою визначення динаміки навчальних досягнень з української мови та літератури.

Щоб успішно виконати тест ЗНО, радимо навчитися правильно розподіляти час. Пам'ятайте, що завдання з однією правильною відповіддю треба виконувати в середньому за одну хвилину; на встановлення відповідності - півтори-дві хвилини; на кожну коротку відповідь приділяйте орієнтовно по сім-десять хвилин; на написання власного висловлення відводьте одну годину. Усього на виконання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури відводять 210 хвилин (разом із процедурою перенесення результатів до бланка відповідей, на цей вид роботи радимо виділити не менше 15-20 хвилин); отже, на тренувальний тест бажано відводити майже 190 хвилин.

Сподіваємося, що запропонований збірник допоможе вам успішно підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.