. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Земерова Т. Історія України ЗНО 2022 : Комплексне + Тести + Пам ятки. КОМПЛЕКТ. купити

Ціна: 230.00грн.
Стара ціна: 295.00грн.

Земерова Т. Історія України ЗНО 2022 : Комплексне + Тести + Пам ятки. КОМПЛЕКТ. купити

ISBN: 978966346782

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 928

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Земерова Т. Історія України ЗНО 2022 : Комплексне + Тести + Пам ятки. КОМПЛЕКТ. купити

Земерова Тетяна Юріївна – учитель, яка поєднала в собі любов до справи і до учнів. Маючи великий досвід за плечима та розуміння в якій формі учень краще засвоює матеріал, вона створила на сьогоднішній день чи не найкращий комплект книг, для якісної та грунтовної підготовки до ЗНО 2022 з історії України. 

Комплект складається з трьох книг:

Історія України ЗНО 2022 Комплексне видання : Земерова Т. Видавництво Підручники і посібники.

Книга створена для самостійної підготовки до ЗНО з історії України. Матеріал у ній викладено стисло, конспективно, тезово: ви зосередите увагу на основних подіях, явищах, визначних постатях, згадаєте хронологію і логіку історичного процесу, базові терміни й поняття. В ній дібрано необхідний картографічний матеріал, фрагменти історичних джерел та зображення пам’яток архітектури й образотворчого мистецтва.

Історія України Тести у форматі ЗНО 2022 : Земерова Т. Видавництво Підручники і посібники.

Збірник містить 10 варіантів по 60 тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з історії України УЦОЯО. Посібник враховує усі вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестових завдань у форматі ЗНО.

Історія України ЗНО 2022. Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва, персоналії, дати + тестові завдання : Підручники і посібники.

Посібник містить зображення пам’яток архітектури та репродукції творів образотворчого мистецтва, портрети історичних персоналій, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами, та тестові завдання згідно з програмою ЗНО з історії України. Також у посібнику подано основні дати та події у формі таблиці.

     Правильність розв’язання тестів можна перевірити за відповідями, поданими наприкінці посібників.