. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Англійська мова ЗНО 2022. Типові тестові завдання: Мясоєдова С. Літера. купити

Ціна: 50.00грн.
Стара ціна: 60.00грн.

Англійська мова ЗНО 2022. Типові тестові завдання: Мясоєдова С. Літера. купити

ISBN: 9789669451699

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 128

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Літера

Англійська мова ЗНО 2022. Типові тестові завдання : Мясоєдова С. Літера. купити

Англійська мова. Типові тестові завдання С. В. Мясоєдова. - Київ: Літера ЛТД, 2021. - 128 с. - (Серія зовнішнє незалежне оцінювання ).

Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови.
Відповідно до нової програми зовнішнього незалежного оцінювання, всі тести розподіляються за рівнями В1 і В2 та вміщують три розділи: аудіювання, читання та використання мови. Учні також мають можливість безкоштовно завантажувати  аудіододаток (дикторами є носії мови), що допоможе їм удосконалити свої навички сприйняття іноземної мови на слух і ефективно підготуватися до ЗНО.  У посібнику наведено 11 варіантів завдань у форматі ЗНО 2022 (5 - рівня В1, 6 - В2), а також бланки відповідей, тексти для аудіювання й матеріали для самоконтролю.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів,  гімназій, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів.

Об'єктами контролю є розуміння мови на слух (аудіювання), читання, використання мови та письмо.
Частини «Аудіювання», «Читання» та «Використання мови»
Виконавши завдання цих частин тесту, Ви продемонструєте своє вміння читати і розуміти автентичні тексти, а також сприймати їх на слух; через використання мови Ви покажете рівень володіння лексичним і  граматичним матеріалом.
Загальні поради
Ці частини тесту складаються з семи завдань, серед яких: завдання ва встановлення відповідності, завдання з вибором однієї правильної відповіді з трьох/ чотирьох, завдання альтернативного вибору (правильно/неправильно) й завдання на заповнення пропусків.
У завданнях на встановлення відповідності Вам необхідно прочитати тексти і твердження/заголовки/ситуації, а також дібрати до кожного тексту відповідно до завдання заголовок/короткий опис/твердження/ситуацію.
У завданнях із вибором однієї правильної відповіді Вам необхідно прочитати текст і запитання до тексту, а потім вибрати правильний варіант відповіді з трьох/чотирьох поданих варіантів.
У завданнях альтернативного вибору (правильно/неправильно) Вам необхідно прочитати текст і твердження до нього, а потім указати, правдивим є речення чи ні.
У завданнях на заповнення пропусків Вам необхідно заповнити пропуски в тексті реченнями/частинами речень або словами /словосполученнями. Спочатку ознайомтеся з інструкцією до виконання завдання. Прочитайте уважно текст і завдання до нього. Виберіть правильну, на Вашу думку, відповідь і позначте відповідну клітинку у Бланку А.
Увага!
Якщо Ви не можете надати відповідь на запитання, то виконуйте наступне завдання.
Ваш результат залежатиме від загальної кількості правильних відповідей, записаних у Бланку А.
Частина «Писемне мовлення
Частина тесту "писемне мовлення" складається з двох частин:
1) коротке комунікативне повідомлення у формі листівки , записки або електронного листа до поданого короткого тексту;
2) твір на вибір (розповідь або неофіційний лист).
Письмо оцінюється за чотирма параметрами: змістом, рівнем досягнення комунікативної мети, структурою, зв'язністю тексту, мовним аспектом.
Увага!
Пам'ятайте, що писати на зворотній стороні Бланку Б не можна.