. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Англійська мова. Зразки завдань з розгорнутою відповіддю до ЗНО 2022 : Валігура О. купити

Ціна: 20.00грн.

Англійська мова. Зразки завдань з розгорнутою відповіддю до ЗНО 2022 : Валігура О. купити

ISBN: 9789660716995

Автор:

Формат: 125x176мм (В6)

Рік видання:

Кількість сторінок: 112

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Англійська мова. Зразки завдань з розгорнутою відповіддю до ЗНО 2022 : Валігура О. купити

Посібник містить добірку текстів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з англійської мови, зокрема в підготовці до виконання завдань з розгорнутою відповіддю.

Одним з етапів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови є завдання з розгорнутою відповіддю, яке виявляє рівень сформованості письмових комунікативних навичок, знання мовного етикету тощо. Такі завдання передбачають, з одного боку, створення письмових висловлювань короткого обсягу, в яких слід передати об’єктивну інформацію (оголошення, довідкову інформацію про рух поїздів, з телефонної книги). З другого боку, запропоновано завдання, які покликані перевірити вміння учня висловлюватись на більш абстрактні теми (розповідь, роздум, особистий лист). Створюючи власне висловлювання такого плану, потрібно сформулювати тезу, навести два-три переконливі докази, які найкраще аргументуватимуть міркування, передати власну позицію чи почуття з приводу чітко окресленої комунікативної ситуації. При цьому слід якнайповніше висловити свій комунікативний намір. Наприкінці необхідно сформулювати висновки.

Загальний обсяг письмового завдання — не менше 100 слів. Роботи, які містять менший обсяг слів, чи такі, що написані нерозбірливо та неохайно, перевіряти не будуть.

Пропонований посібник містить добірку письмових текстів різного характеру, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань, у форматі ЗНО. У них максимально дотримано методичних вимог чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Посібник буде надійним помічником випускникові загальноосвітньої школи в підготовці до тесту з англійської мови, зокрема в підготовці до виконання завдань з розгорнутою відповіддю.

Для випускників шкіл, вступників до вищих навчальних закладів та вчителів англійської мови.