. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Авраменко Довідник ЗНО 2022 Українська мова для технічних спеціальностей. 1-ша частина : Грамота

Ціна: 125.00грн.
Стара ціна: 150.00грн.

Авраменко Довідник ЗНО 2022 Українська мова для технічних спеціальностей. 1-ша частина : Грамота

Немає на складі

ISBN: 9789663498423

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 336

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Грамота

Авраменко Довідник ЗНО 2022 Українська мова для технічних спеціальностей. 1-ша частина : Грамота

Збірник містить теоретичний матеріал, завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови. Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів загальної середньої освіти й програми ЗНО - 2022.

Видання призначене для якісної підготовки старшокласників, які планують здобувати вищу освіту за технічними спеціальностями , до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Матеріал посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тестування й контрольних робіт.

Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісіями з української мови та української літератури Навчально-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ «ІМЗО/ від 09.09.2019 № 22.1/12-Г-931)

Мета цього навчального посібника - допомогти майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які планують здобувати вищу освіту за технічними спеціальностями, самостійно підготуватися до виконання тестових завдань з української мови. Матеріал збірника укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів загальної середньої освіти й програми ЗНО-2022.

У посібнику в доступній, стислій та зручній для засвоєння формі викладено необхідний теоретичний матеріал, проілюстрований прикладами . Після пояснення запропоновано вправи й завдання в тестовій формі, виконавши які кожний матиме змогу систематизувати знання за курс середньої школи. Формулювання та графічне оформлення завдань двох форм - на вибір однієї правильної відповіді й на встановлення логічних пар – максимально відповідають тестовому зошиту зовнішнього незалежного оцінювання.

Книжка стане в пригоді також учням 5-10 класів під час вивчення відповідних тем, адже посібник містить значну кількість завдань, виконання яких допоможе набути практичних умінь і навичок з української мови.

Матеріал посібника вчителі можуть використовувати під час проведення уроків для навчального тестування, контрольних робіт, а також для додаткової самостійної роботи учнів у позаурочний час.