. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Авраменко О. Українська мова та література ЗНО 2022 : Довідник + Тести + Хрестоматія + Власне + Міні-конспекти. КОМПЛЕКТ купити

Ціна: 420.00грн.
Стара ціна: 540.00грн.

Авраменко О. Українська мова та література ЗНО 2022 : Довідник + Тести + Хрестоматія + Власне + Міні-конспекти. КОМПЛЕКТ купити

Немає на складі

ISBN: 97896623423534

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Грамота

Авраменко О. Українська мова та література ЗНО 2022 : Довідник + Тести + Хрестоматія + Власне висловлення + Міні-конспекти. КОМПЛЕКТ купити

До комплекту увійшли УСІ книги Олександра Авраменка  для підготовки до ЗНО з Української мови та літератури  на 2022 рік. УСІ книги автор видав у видавництві "Грамота", місто Київ. Книги написані дуже якісно та достуно, що є важливим при підготовці до ЗНО. Вони допомагають грунтовно підготуватись до обов'язкового ЗНО з Української мови та літератури та отримати високі бали.

Комплект складається з п'яти книг:

Довідник (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Завдання в тестовій формі 1-ша

Тести (Авраменко) ЗНО 2022 Українська мова та література. Збірник завдань у тестовій формі 2-га

Хрестоматія Авраменко ЗНО Українська література: видавництво Грамота. купити

Власне висловлення Авраменко ЗНО 2022 Українська мова та література : купити

Міні-конспекти Авраменко ЗНО 2022 Українська література : видавництво Грамота. купити

  

Детальний опис книг та зображення Ви можете переглянути перейшовши за посиланням вище!!! 

Розглянемо кожну книгу з комплекту:

Довідник з української мови та літератури. Завдання в тестовій формі 1-ша частина складається з двох частин: І - українська мова, ІІ - українська література.  Усі теми складені згідно програми ЗНО 2022 з української мови та літератури.

Кожна тема складається з:

  • спочатку в доступній, стислій та зручній для засвоєння формі викладено необхідний теоретичний матеріал, проілюстрований прикладами;
  • вправи й завдання в тестовій формі;
  • Відповіді до усіх завдань.

Тести  з української мови та літератури. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів загальної середньої освіти й нової програми до ЗНО - 2022.

Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. У виданні подано дванадцять варіантів орієнтовного тесту у форматі ЗНО.

Хрестоматія з  української літератури містить усі твори, передбачені програмою ЗНО 2022. Перед художніми творами подано стислу інформацію про письменника, а також назви його найвідоміших творів.

Власне висловлення з української мови та літератури містить вимоги до написання власного висловлення, подано критерії його оцінювання, розроблені Українським центром оцінювання якості освіти. Вони мають чітку структуру, до частини з них додано методичні коментарі.

Міні-конспекти з української літератури призначені для опрацювання учнями матеріалу після прочитання художнього тексту. У міні-конспектах подано ключові слова, якими визначено літературний рід, жанр твору, особливості стилю, зазначено його тему й ідею.

Купити комплект книг Олександра Авраменка з Української мови та літератури до ЗНО 2022 - завжди вигідно.