. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Харківська Н. та ін. Історія України ЗНО 2022. Візуалізований посібник : Основа.

Ціна: 230.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Харківська Н. та ін. Історія України ЗНО 2022. Візуалізований посібник : Основа.

ISBN: 9786170040022

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 136

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Основа

Харківська Н., Морозова Н., Егве Я. Історія України ЗНО 2022. Візуалізований посібник : Основа.

Унікальний візуалізований посібник містить структуровані та систематизовані матеріали для підготовки до ЗНО з історії України. Візуалізація фактів і теоретичних відомостей, дотепні асоціації, кольорові коди, картосхеми, практичні завдання, лайфхаки щодо відповідей на тести - усе це допоможе в стислі терміни систематизувати, запам'ятати, повторити весь матеріал з історії України з 6-го до 11-го класу без зубріння!

Книга стане в пригоді старшокласникам та всім, хто готується до ЗНО; учням 6-11-х класів під час шкільних занять; батькам; учителям та репетиторам з історії України.

Особливість цього посібника полягає у відсутності розлогих масивів текстової інформації, водночас він повністю відповідає програми ЗНО з історії України.

Особливість видання полягає в тому, що зміст навчального матеріалу подається через візуальні образи, які доповнюють лаконічні й дотепні підписи, гіфки, піктограми та умовні позначки.

Візуальна форма подачі полегшує осмислення, структурування та систематизацію змісту матеріалу, сприяє формуванню певного образу історичного часу, що, у свою чергу, суттєво полегшує процес засвоєння значних обсягів інформації у більш стислому форматі .

Посібник містить З2 теми, кожну з яких завершує добірка тестових завдань для перевірки рівня засвоєння навчального матеріалу. Результати виконання тестових завдань ви можете перевірити за QR-кодом.

Хочемо звернути увагу читачів на великий масив картосхем, уміщених у посібнику. Картографічний матеріал, позбавлений зайвої деталізації, робить його більш доступним для сприйняття і засвоєння, дає змогу використовувати його на різних етапах навчання, а особливо під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.