. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Тестові питання до екзаменаційних білетів для складання іспиту з ПДР.

Ціна: 150.00грн.

Тестові питання до екзаменаційних білетів для складання іспиту з ПДР.

Немає на складі

ISBN: 9786177174829

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 224

Обкладинка: м'яка

Видавництво: УКРСПЕЦВИДАВ

Тестові питання до екзаменаційних білетів для складання іспиту з ПДР.

У цьому виданні подано тестові питання до екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами відповідно до наказу Головного сервісного центру МВС України «Про затвердження тестових питань до екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами» № 2 від 26.07 .2019, який набув чинності 01.09.2019. Також ураховано зміни , внесені наказом Головного сервісного центру МВС «Про внесення змін до тестових питань екзаменаційних білетів для складання іспиту з теоретичної підготовки та отримання права на керування транспортними засобами» № 48 від 25.06.2020. Подано таблиці відповідей.

Видання має два електронні додатки, які можна завантажити за QR-кодами на обкладинці: розгорнуті пояснення всіх відповідей та 20 прикладів екзаменаційних білетів для складання теоретичного іспиту на отримання права керування транспортними засобами категорії В, B1.

Видання буде корисним викладачам та учням автошкіл і курсів з підготовки водіїв для проведення теоретичної підготовки для отримання права керування транспортними засобами, а також перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв.