(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Статті

НМТ у 2024 році матиме формат «3+1»

29/09/2023 10:29
Немає коментарів

Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді національного мультипредметного тесту, до складу якого буде включено 4 навчальних предмета, повідомляє osvita.ua.


Зокрема, формат вступного іспиту до бакалаврату та магістратури медичного спрямування передбачатиме складання трьох обов’язкових предметів – української мови, математики та історії України, а також та одного предмета за вибором.

Тестування відбудеться в один день і триватиме 4 години. 

Між двогодинними предметними блоками буде передбачена двадцяти хвилинна перерва.

Частина тесту з історії України охоплюватиме період з XVI до XXI століття (тестові завдання для проведення НМТ укладаються на підставі затвердженої програми ЗНО).

Читати докладніше

Історія й іноземна стануть обов’язковими шкільними іспитами

04/08/2023 15:32
Немає коментарів

Парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проєкт закону, яким передбачено проведення державної підсумкової атестації для учнів 9 та 11 класів з 4 обов'язкових предметів.

Про це, за результатами розгляду законопроєкту в освітньому комітеті, повідомив його голова Сергій Бабак.

Законопроєктом передбачено, що починаючи з 2024 року ДПА випускників базової та старшої школи  відбуватиметься з 4 обов’язкових предметів –  української мови, математики, історії України та іноземної мови (крім російської).

Водночас учні 4 класів також проходитимуть…

Читати докладніше

Оприлюднений проєкт порядку проведення НМТ 2023 року

11/03/2023 18:43
Немає коментарів

Міністерством освіти і науки оприлюднений проєкт Порядку проведення національного мультипредметного тесту повідомляє http://osvita.ua/

Документ визначає основні засади підготовки та проведення НМТ у 2023 році, метою якого є оцінювання результатів навчання абітурієнтів, які вступатимуть до закладів вищої освіти.

НМТ буде проведений з предметів основного блоку – української мови та математики, а також з одного з предметів за вибором вступника.

Участь у НМТ зможуть взяти особи, які мають повну загальну середню освіту або завершують її здобуття у 2023 році.

Реєстрація…

Читати докладніше

ЗНО-2022: випускники будуть здавати підсумкову атестацію з чотирьох предметів

04/09/2021 18:32
Немає коментарів
У 2022 році випускники шкіл проходитимуть обов'язкову державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів передає сайт ukrinform.ua

Про це сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко  в інтерв’ю ZN.ua, передає Укрінформ.

"Уже є наказ про ЗНО-2022, і всі наші планові показники ми закладатимемо виходячи з того, що ЗНО відбувається відповідно до нормативно-правових актів. Це буде обов'язкова ДПА у формі ЗНО з чотирьох предметів: українська мова, математика, історія України або іноземна мова, а також…

Читати докладніше

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 17 тестових балів

24/06/2021 14:36
Немає коментарів

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови в 2021 році дорівнюватиме 17 тестовим балам передає сайт http://osvita.ua/

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 10 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої…

Читати докладніше

Окремий тест ЗНО з української мови

05/10/2020 12:24
Немає коментарів

Окремий тест ЗНО з української мови буде впроваджений повідомляє http://osvita.ua/
Український центр оцінювання якості освіти в 2021 році впровадить у план проведення зовнішнього оцінювання окремий тест з української мови.
Рішення про підготовку окремого тесту з української мови, а також тесту з української мови і літератури міститься в наказі МОН, яким визначено особливості підготовки та проведення зовнішнього оцінювання в наступному році.
Планується, що частина вступників отримає змогу надавати приймальним комісіям результати нового тесту ЗНО з української мови. Натомість вступники на…

Читати докладніше

Дві третини українців підтримують систему ЗНО

31/07/2020 21:09
Немає коментарів

67,4% українців підтримують зовнішнє незалежне оцінювання, як систему вступу до закладів вищої освіти передає сайт http://osvita.ua/

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, з посиланням на результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Зокрема, на запитання, чи підтримують респонденти зовнішнє незалежне оцінювання як систему вступу до вишів, 67,4% відповіли, що безумовно підтримують або швидше підтримують, 13,6% - безумовно не підтримують або швидше не підтримують, а 19% не змогли відповісти на запитання.

Також на…

Читати докладніше

ДПА-2021: СЕРТИФІКАЦІЙНА РОБОТА З МАТЕМАТИКИ

27/03/2020 15:39
Немає коментарів

У 2021 році випускники закладів освіти, які здобуватимуть повну загальну середню освіту, обов’язково складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики сайт http://testportal.gov.ua/

Зміст сертифікаційної роботи з математики визначатиметься Програмою зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Для проведення ДПА з математики у 2021 році буде розроблено два варіанти сертифікаційних робіт:

  • рівня стандарту. Тестовий зошит налічуватиме 28 завдань різних форм, на виконання яких відведено 150 хвилин;
Читати докладніше

ЗНО-2021: ПРОГРАМА З МАТЕМАТИКИ

27/03/2020 15:35
Немає коментарів

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено програму зовнішнього незалежного оцінювання з математики, на основі якої укладатимуть тестові завдання з математики у 2021 році передає сайт http://testportal.gov.ua/

 Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики містить вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з цього навчального предмета.

Нагадуємо, що  випускники, які будуть проходити у 2021 році державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики отримають оцінку за шкалою 1-12 балів за результатами виконання завдань:

Читати докладніше

Програми зовнішнього оцінювання 2020 року

01/08/2019 09:51
Немає коментарів

Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року буде проводитись за програмами, затвердженими наказами МОН №696 від 26 червня 2018 року та №1426 від 20 грудня 2018 року, передає osvita.ua.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, у програмі ЗНО…

Читати докладніше