(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Англійська мова ЗНО 2024 EXAM WORKOUT Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА. Рівні В1 та В2. Євчук О.В., Доценко І.В.

Ціна: 315.00грн.
Стара ціна: 350.00грн.

Англійська мова ЗНО 2024 EXAM WORKOUT Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА. Рівні В1 та В2. Євчук О.В., Доценко І.В.

ISBN: 9786175393581

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 548

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

ЗНО 2024 EXAM WORKOUT Англійська мова. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА. Рівні В1 та В2. Євчук О.В., Доценко І.В.

Комплексне видання містить завдання рівнів B1та B2, зміст яких відповідає вимогам чинних програм з англійської мови 9-11 класів, підготовки до ДПА та ЗНО та інших видів тестування з англійської мови.

Завантажити мультимедійний додаток

 Довідник "ЕХАМ WОRKОUT" спрямований на комплексну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з англійської мови . У ньому системно подано лексику, синоніми, ідіоми, фразові дієслова та граматичний матеріал, ретельне повторення яких значно вдосконалить набуті знання та дасть змогу якісно підготуватися до різних видів тестування.

До книги входять розділи : "Language in Use" "Grammar in Use", "Exam-Based Tests", "Listening"..- "Skripts та Кеу to Tests".

Розділ "LANGUAGE IN USE" «Використання мови» складається з 28 тематичних підрозділів, які містять підбірку основної лексики з теми, синонімічні ряди, зразок письмового повідомлення та практичні тестові завдання для опанування мовою у двох рівнях Bl, В2.

Розділ "GRAMMAR IN USE" «Використання граматики» пропонує послідовне опрацювання граматичних структур з чітким поясненням та прикладами, що ілюструють кожне правило, виконання великої кількості вправ у тестовому форматі та виконання практичних тестових завдань у форматі ЗНО та ДПА.

Розділ "EXAM-BASED TESTS" - це 10 практичних тестів у форматі ЗНО. Виконання тренувальних тестів, укладених за зразком сертифікаційної роботи з англійської мови зовнішнього незалежного оцінювання, дасть змогу самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань.

Робота з книгою допоможе удосконалити уже набуті знання, перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетентності у різних видах мовленнєвої діяльності, саме сприймання на слух, зорове сприймання, писемна взаємодія, писемне продукування.