(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Білецька О., Шумка М. Українська мова : комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2024 : Підручники і посібники

Ціна: 240.00грн.
Стара ціна: 300.00грн.

Білецька О., Шумка М. Українська мова : комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2024 : Підручники і посібники

ISBN: 9789660742246

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 416

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Білецька О., Шумка М. Українська мова : комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2024 : Підручники і посібники

Посібник призначений для підготовки до ЗНО/НМТ з української мови. Він укладений відповідно до чинної програми з української мови для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови.

Матеріали посібника укладено відповідно до чинної програми з української мови для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови. Пропонований посібник призначений для підготовки здобувачів освіти до ЗНО/НМТ з української мови.

У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, тестові завдання, корисні додатки. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовуються під час проведення НМТ з української мови. Матеріал, що стосується орфографії, подано за новим Правописом (2019 р.).

Навчальний посібник містить такі частини:

  • Фонетика. Графіка Орфоепія. Орфографія.
  • Лексикологія. Фразеологія.
  • Будова слова. Словотвір.
  • Морфологія.
  • Синтаксис. Пунктуація.
  • Стилістика. Розвиток мовлення.
  • Корисні додатки.

Теоретичний матеріал з кожної теми доповнений тренувальними вправами, деякими типовими завданнями ЗНО/НМТ минулих років, тренувальними тестовими завданнями. До деяких завдань подано коментар.

Матеріали з української мови доповнені «Корисними додатками»: «Правопис 100 складних прикметників і дієприкметників», «Особливості узгодження прийменників та іменників. Складні випадки вживання прийменників із іменниками в непрямих відмінках», «Не плутаймо вживання прийменників в українській і російських мовах!», «Приклади ненормативного вжитку прийменника по», «300 найпоширеніших лексичних і граматичних помилок», «Найуживаніші пароніми», «Міні словник фразеологізмів», «100 поширених плеоназмів», «іншомовні слова та їхні українські відповідники».

Посібник містить електронний контент за QR-кодами (тестові завдання ЗНО/НМТ минулих років), що допоможе не лише опрацювати значну кількість матеріалу, закріпити та поглибити знання здобувачів освіти та абітурієнтів, а й підвищити навчальну мотивацію.

Наприкінці посібника подано відповіді до завдань, що дасть можливість здобувачам освіти реально оцінити свої знання із предмета й сприятиме кращій підготовці до ЗНО/НМТ.

Посібник допоможе випускникам і абітурієнтам у підготовці до ЗНО/НМТ з української мови.