(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

ДПА 2023 4 клас. Математика: збірник інтегрованих робіт : Листопад Н., Степаненко С. Оріон купити

Ціна: 40.00грн.
Стара ціна: 45.00грн.

ДПА 2023 4 клас. Математика: збірник інтегрованих робіт : Листопад Н., Степаненко С. Оріон купити

Немає на складі

ISBN: 9789669911520

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 96

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Оріон

ДПА 2023 4 клас. Математика: збірник інтегрованих робіт : Листопад Н., Степаненко С. Оріон купити

Зміст посібника призначений для повторення і узагальнення знань з математики за курс початкової школи. Він стане у пригоді під час підготовки до ДПА.
У посібнику подано 15 робіт (8 робіт тестового характеру та 7 комбінованих), у двох рівноцінних варіантах кожна. У роботах містяться навчальні завдання на виявлення стану сформованості навичок читання, запису
й порівняння чисел, навичок читання і запису математичних виразів, обчислювальних навичок, умінь розв'язувати рівняння, задачі, умінь розпізнавати та будувати геометричні фігури, оперувати величинами.
Відповідно до Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів (наказ ман України No 813 від 13 липня 2021 року) пропонуємо виконану роботу оцінювати вербально в оцінювальних
судженнях, що характеризують досягнення учня/ учениці.
Сучасний підхід до оцінювання результатів навчання передбачає самооцінювання.
У посібнику після кожної роботи вміщена таблиця, у якій учень/учениця має змогу зазначити як він/ вона володіє певним умінням.
Учитель разом з учнями обирає заздалегідь позначення самооцінки (+, .,;', смайлик чи інше) і відмітки вчителя. Зауважимо, що вчитель робить відмітку й оцінювальне судження після того, як його зробить учень / учениця.
Застосування такого підходу дає змогу реалізувати формувальну та діагностувальну функції оцінювання.
Учитель може виразити результат оцінювання виконаної роботи рівневою оцінкою, якщо це визначено рішенням педагогічної ради ЗЗСО.
Звертаємо увагу, що запропоновані в збірнику тексти робіт є орієнтовними.
На їх основі вчитель може укладати власні варіанти робіт, зокрема індивідуалізовані діаrностувальні роботи, що проводяться з метою виявлення стану сформованості результатів, які учень / учениця хоче покращити.