(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Хімія ЗНО 2024. Довідник + тести. Повний курс : Ярошенко О. Видавництво Абетка. купити

Ціна: 225.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Хімія ЗНО 2024. Довідник + тести. Повний курс : Ярошенко О. Видавництво Абетка. купити

ISBN: 9789666824083

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 404

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Хімія ЗНО 2024. Довідник + тести. Повний курс : Ярошенко О. Видавництво Абетка. купити

Посібник Хімія. Довідник + тести. Повний повторювальний курс Підготовка до ЗНО та ДПА 2024 містить:

 • Теоретичні відомості з усього шкільного курсу хімії
 • Приклади розв’язування задач
 • Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді
 • Завдання на встановлення відповідності
 • Завдання на встановлення правильної послідовності
 • Завдання відкритої форми з короткою відповіддю
 • Відповіді для самоконтролю
 • Додатки

Матеріал довідника укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з хімії, затверджених Міністерством освіти і науки України Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підготовки до зовнішнього оцінювання.

У довіднику цілісно й послідовно розкрито навчальний матеріал усього шкільного курсу хімії. За змістом він повністю відповідає програмі зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. У довіднику використано номенклатуру органічних сполук, що відповідає рекомендаціям IUPAC. Її застосування передбачено програмою для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.
Довідник містить багато прикладів, таблиць і схем, що полегшують сприймання та розуміння теоретичного матеріалу. Кожний логічно завершений блок навчальної інформації супроводжується узагальненням чи підсумком, які для кращого сприймання виокремлено іншим шрифтом.
Довідник складається з чотирьох розділів, а також додатків та відповідей:

 • Загальна хімія
 • Неорганічна хімія
 • Органічна хімія
 • Обчислення в хімії

Окремі теми в межах перших двох розділів та третій розділ довідника містять тестові завдання. Умови завдань складені таким чином, що дозволяють учню здійснити всебічну перевірку навчальних досягнень з вивченої теми. Серед завдань є завдання з вибором правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності, завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Тобто, кожен тест містить завдання, аналогічні типам тестових завдань ЗНО. Відтак, випускники мають можливість здійснювати самоперевірку готовності до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. У правильності виконання тестових завдань можна переконатися, скориставшись відповідями, поданими наприкінці посібника.
З метою створення сприятливих умов навчання у довіднику є додатки з необхідним довідковим матеріалом, предметний покажчик основних термінів.
При написанні цього довідника автором був використаний особистий досвід майже 25-річного навчання учнів хімії і 10-річний досвід створення шкільних підручників та різноманітних посібників з хімії.
Довідник призначений для тих учнів 7-11 класів, котрі прагнуть здобути ґрунтовні хімічні знання, а сам процес опанування ними зробити зрозумілим, доступним та без надмірних витрат часу. Сподіваємося, що випускники загальноосвітніх шкіл знайдуть у ньому всю необхідну для успішної підготовки до ЗНО навчальну інформацію, їх вдовольнить рівень і різноманітність тестових завдань. Вчителям та студентам довідник також стане в нагоді як джерело систематизованої довідкової інформації за курс середньої школи.

Збірник стане незамінним для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів, учителів, викладачів.