(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Істер О. Математика ЗНО 2024. Комплексне видання : профільний рівень стандарту. Абетка.

Ціна: 270.00грн.
Стара ціна: 300.00грн.

Істер О. Математика ЗНО 2024. Комплексне видання : профільний рівень стандарту. Абетка.

ISBN: 9786175393406

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 584

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Істер О. Математика ЗНО 2024. Комплексне видання : профільний рівень стандарту. Абетка.

Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу алгебри і геометрії. Матеріал проілюстровано достатньою кількістю прикладів з повним розв'язанням. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано тести різного рівня складності, призначені для самостійної підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з математики. У посібнику наведено три тренувальні комплексні тести у форматі ЗНО (два тести рівня стандарту та один тест рівня стандарту та профільного рівня). Пройти тестування можна також у смартфоні або з допомогою комп'ютера, а також дізнатися кількість отриманих балів. На сайті видавництва http://ahetka.in.ua/ подано детальне розв'язання усіх завдань, наведених у посібнику. Матеріал посібника може використовуватися для проведення тематичного оцінювання знань.

Наприкінці посібника наведено ДВА тренувальні комплексні тести у форматі 3НО рівня стандарту та ОДИН комплексний тест у форматі 3НО профільного рівня. 

ПОВНЕ розв'язання УСІХ завдань, запропонованих у посібнику можна переглянути перейшовши за покликанням.

До УСІХ завдань у кінці посібника подано відповіді.