(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 200 грн.

Історія України. Міні-довідник для підготовки до ЗНО : Панчук І. Підручники і посібники. купити

Ціна: 40.00грн.
Стара ціна: 50.00грн.

Історія України. Міні-довідник для підготовки до ЗНО : Панчук І. Підручники і посібники. купити

ISBN: 9789660734807

Автор:

Формат: 125x176мм (В6)

Рік видання:

Кількість сторінок: 272

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Історія України. Міні-довідник для підготовки до ЗНО : Панчук І. Підручники і посібники. купити

Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні у стислій формі представлено теоретичні відомості та різноманітні словниково-довідкові матеріали з історії України (від найдавніших часів до наших днів).

Пропонований міні-довідник спрямований на забезпечення підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Щоб допомогти абітурієнтам у швидкому та якісному вивченні історичних фактів, пов’язаних з минулим України, до кожної теми вміщено хронологічний довідник. Звичайно, неможливо передати весь загал фактичного матеріалу, тому дібрано лише найважливіші з погляду історії події. Перевагу надано фактам, які віддзеркалюють історію Українського державотворення. Більше уваги приділено політичним подіям, але відображено також і соціально-економічне та культурне життя. Наприкінці міні-довідника наведено додатки до нього, які суттєво поповнять інформаційний арсенал абітурієнта.

У словнику персоналій, поданому майже до кожної теми, висвітлено діяльність представників різних політичних і соціальних таборів та ідеологічних напрямів крізь призму сьогодення. Наведено також інформацію про відвертих ворогів України, про представників інших народів, які мають стосунок до нашої історії. Чималу увагу приділено діячам культури, їхній творчості. За допомогою життєписів політичних, військових, господарських і культурних діячів можна простежити найголовніші віхи історії нашого народу від найдавніших часів до наших днів, успіхи та досягнення, поразки і невдачі, боротьбу за національне й соціальне визволення.

У посібнику вміщено (майже до кожної теми, згідно з програмою) також термінологічний словник, покликаний допомогти абітурієнтам подолати труднощі, які постають під час засвоєння навчального матеріалу. Тематика словника охоплює основні поняття, що стосуються історії України від найдавніших часів до наших днів. Враховано нові підходи, що з’явилися за останні десятиліття в історичній літературі. Головним принципом викладу матеріалу є якнайширше охоплення і стисле розкриття понять і термінів, їх змісту і значень, використовуваних сучасною наукою, на матеріалах і прикладах з історії України.

Пропоновані матеріали дають змогу майбутнім абітурієнтам поглиблити, систематизувати, перевірити свої знання з історії України та зробити об’єктивний висновок про їх загальний рівень, а отже — ґрунтовно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Старанно опрацювавши всі запропоновані теоретичні та словниково-довідкові відомості, вони зможуть успішно скласти зовнішнє незалежне тестування та вступити до обраного вишу.

Посібник має універсальний характер, тому його можуть використовувати вчителі — для поурочної роботи, а також учні загальноосвітніх середніх навчальних закладів — для повторення програмового матеріалу та поглиблення знань з цього предмета.

Щасти вам, шановні абітурієнти, вчителі та учні!