(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Німецька мова ЗНО 2024. Тренажер + аудіозаписи : Грицюк І. Підручники і посібники. купити

Ціна: 96.00грн.
Стара ціна: 120.00грн.

Німецька мова ЗНО 2024. Тренажер + аудіозаписи : Грицюк І. Підручники і посібники. купити

ISBN: 9789660737761

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 176

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Німецька мова ЗНО 2024. Тренажер + аудіозаписи : Грицюк І. Підручники і посібники. купити

У посібнику подано 10 тренувальних варіантів для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з німецької мови, які укладені на основі чинної програми ЗНО.

Завантажуйте мультимедійний додаток до посібника

Посібник призначений для учнів старших класів, абітурієнтів, студентів, учителів, а також для всіх, хто вивчає німецьку мову та прагне ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.

Пропонований навчальний посібник може слугувати для якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з німецької мови. Його укладено відповідно до вимог чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти, програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов і технічних характеристик тестів з німецької мови.

Структура посібника ґрунтується на методичних засадах сучасного навчання, яке передбачає оволодіння учнями іноземною мовою як засобом іншомовного спілкування шляхом формування й розвитку міжкультурної комунікативної компетенції та її складових: мовленнєвої, мовної, соціокультурної і стратегічної ланок.

Посібник складається з десяти тренувальних варіантів, які цілком відповідають структурі сертифікаційної роботи з німецької мови для зовнішнього незалежного оцінювання і містять завдання п'яти видів:

  • завдання на встановлення відповідності;
  • завдання з вибором однієї правильної відповіді;
  • завдання на заповнення пропусків;
  • завдання з розгорнутою відповіддю;
  • завдання на визначення правильності і неправильності твердження.

Завдання широкого спектра перевіряють мовленнєві вміння й навички учнів з читання, письма, аудіювання та володіння структурою німецької мови на лексичному, граматичному рівнях, знання соціокультурних реалій німецькомовних країн.

Завдання посібника складено з урахуванням обсягу мовного матеріалу та вимог до знань, навичок і вмінь, передбачених Програмою з іноземних мов для абітурієнтів до вищих навчальних закладів України, а також студентів, які повинні складати ЗНО для вступу для навчання в магістратурі. Вони допоможуть учителям та викладачам організувати індивідуальну та самостійну роботу учнів студентів та сприятимуть підвищенню об'єктивності контролю й оцінювання знань.

Наприкінці посібника наведено відповіді до всіх завдань, які допоможуть перевірити правильність їх виконання та звернути увагу на навчальний матеріал, що потребує доопрацювання. Для розділу «Аудіювання» також подано транскрипцію текстів для прослуховування.