(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

НМТ 2024 Математика. 10 варіантів у форматі НМТ : Істер О. Видавництво Абетка. купити

Ціна: 72.00грн.
Стара ціна: 80.00грн.

НМТ 2024 Математика. 10 варіантів у форматі НМТ : Істер О. Видавництво Абетка. купити

ISBN: 9786175393529

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 64

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

НМТ 2024 Математика. 10 варіантів у форматі НМТ : Істер О. Видавництво Абетка. купити

Посібник містить 10 комплексних варіантів завдань зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ). Усі тести складено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання та відповідають специфікації тестів НМТ, яка оприлюднена Українським центром оцінювання якості освіти. В кінці посібника запропоновано відповіді до всіх тестів.

Тести складаються із завдань трьох різних форм.

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Таких завдань 15. У кожному завданні пропонується по п'ять варіантів відповідей, серед яких тільки один правильний. Необхідно вибрати правильну відповідь і позначити її у комп'ютері. Якщо у комп'ютер уведено неправильну відповідь, або немає відповіді взагалі, завдання вважають невиконаним. За правильне виконання завдання цієї форми абітурієнт отримує 1 тестовий бал.

2. Завдання па встановлення відповідності (логічні пари).

У завданнях 16-18 подано твердження, об'єднанні у два стовпчики. У першому стовпчику твердження позначені цифрами (1-3), у другому буквами (А-Д). При виконанні завдань цієї форми, необхідно встановити відповідність між твердженнями, позначеними цифрами , і твердженнями, позначеними буква1ми, - утворити логічні пари. За кожну правильно позначену пару (позначка « Х » на перетині відповідних рядка і стовпця) абітурієнт одержує 1 тестовий бал. Максимальна кількість балів за повністю правильно виконане завдання цієї форми - 3 тестових бали.

3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю.

Тестові завдання 19-22 вважаються виконаними, якщо у комп'ютер уведено правильну відповідь. Відповіді до завдань цієї форми необхідно вводити лише цілим числом або десятковим дробом. За правильно виконане завдання цієї форми абітурієнт отримує 2 тестових бали. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, - 32.

Час виконання національного мультипредметного тесту - 180 хвилин. Розподіл часу між предметами абітурієнт здійснює самостійно.

У кінці посібника запропоновано таблицю самоконтролю. У ній абітурієнту пропонується фіксувати час, витрачений на всю роботу, а також кількість розв'язаних завдань та набраних балів з кожного типу завдань (No 1-15, No. 16-18, No 19-22) та загальну кількість балів. Посібник містить 10 комплексних варіантів завдань зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ). Усі тести складено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання та відповідають специфікації тестів НМТ, яка оприлюднена Українським центром оцінювання якості освіти. В кінці посібника запропоновано відповіді до всіх тестів.

Опрацювання тестових завдань дає змогу як за допомогою вчителя , так і самостійно закріпити теоретичний матеріал з математики. Посібник може бути використано при підготовці до зовнішнього оцінювання.

Для учнів шкіл , ліцеїв, гімназій та абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів , учителів, викладачів.