(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Самовчитель німецької мови. Deutsch ohne Probleme! Том 1 : Бориско Н. Логос. купити

Ціна: 245.00грн.

Самовчитель німецької мови. Deutsch ohne Probleme! Том 1 :  Бориско Н. Логос. купити

Немає на складі

ISBN: 9789665090830

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 480

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Логос

Самовчитель німецької мови. Deutsch ohne Probleme! Том 1 :  Бориско Н. Логос. купити

"Самоучитель німецької мови. Deutsch ohne Probleme! Том 1" є підручником для тих, хто бажає вивчити німецьку мову з самого початку. Автор книги - Бориско Н. Логос - розробив програму, яка дозволяє читачам легко засвоїти основи мови і розмовляти німецькою на повсякденному рівні.

Книга складається з 16 уроків, кожен з яких містить яскраві ілюстрації та вправи. Уроки охоплюють такі теми, як знайомство, привітання, родина, робота, їжа та багато іншого. Кожен урок містить відповідні граматичні правила та лексику, які необхідні для засвоєння мови.

Книга має зручну структуру, що дозволяє читачам легко орієнтуватися і засвоїти матеріал. У кінці кожного уроку є тест, який допомагає перевірити рівень знань та зрозуміти, що необхідно попрацювати ще раз.

"Самоучитель німецької мови. Deutsch ohne Probleme! Том 1" є чудовим вибором для тих, хто хоче вивчити німецьку мову з нуля і засвоїти її на повсякденному рівні. Книга відповідає останнім стандартам навчання і містить достатньо матеріалу для засвоєння основ мови.