. Мінімальне замовлення від 95 грн.

Шпільчак М. Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури.Тематичні тестові завдання: Симфонія форте. купити

Ціна: 150.00грн.

Шпільчак М. Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури.Тематичні тестові завдання: Симфонія форте. купити

ISBN: 9789662861235

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 156

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Симфонія форте

Шпільчак М. Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури.Тематичні тестові завдання: Симфонія форте. Видання друге, виправлене, доповнене

Посібник призначений для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою грунтовної підготовки до ЗНО з української літератури.

Посібник «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури. Тематичні тестові завдання» є доповненням до посібника «Матеріали для підготовки до зно з української  літератури (у двох частинах). Частина І. Довідковий матеріал. Частина II. Тестові завдання».

Книжка містить систему тестових завдань, які погруповані відповідно до змісту програмового літературного матеріалу (письменники, твори). Завдання до кожної теми, що передбачають перевірку отриманих знань і розуміння основних положень навчального матеріалу, мають закриту форму і поділені на дві групи: тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді та на встановлення відповідності. Для виконання цих завдань учень повинен орієнтуватися в найважливіших моментах біографії письменника, знати автора, назву опрацьованого твору, його зміст, персонажів, тему, ідею, розумітися на літературознавчих термінах, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, виявляти навички аналізу тексту, співвідносити твір та рік його написання. з певною епохою, авторською світоглядною позицією тощо.

Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів.