(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : Куриліна О., Пристай Л. Абетка.

Ціна: 225.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : Куриліна О., Пристай Л. Абетка.

ISBN: 9786175393420

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 292

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : Куриліна О., Пристай Л. Абетка.

Посібник, який Ви тримаєте в руках, містить теоретичні відомості й детально сплановану систему контролю знань. Матеріал укладено відповідно до чинної програми з української літератури для закладів загальної середньої освіти.

Повний повторювальний курс відповідає переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури.

Матеріал посібника складається з таких розділів: «Усна народна творчість», «Давня українська література», «Література кінця XVIII - початку ХХ століття», «Література ХХ століття», «Твори українських письменників-емігрантів» та «Сучасний літературний процес». Кожний із зазначених розділів поєднує відомості про основні віхи життя письменника, короткий зміст, тему, ідею твору, літературознавчі терміни, завдання в тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді та завдання на встановлення відповідності.

Автори посібника акцентують увагу саме на системі перевірки знань, що дозволить об'єктивно оцінити їх рівень, установити недоліки в підготовці та спланувати роботу з їх усунення. Для самоконтролю подано алгоритм правильних відповідей.

Щоб правильно виконати запропоновані в посібнику завдання, здобувач освіти повинен орієнтуватися в найважливіших моментах біографії письменника, знати назву твору, його зміст, персонажів, вміти встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, виявляти навички аналізу тексту, враховувати період написання твору, авторську світогляду позицію. Тому велика частина завдань спрямована не на репродукцію змісту окремих літературних творів, а на демонстрацію здобувачем освіти здатності критично аналізувати зміст тексту, оцінювати й інтерпретувати його.

У посібнику особлива увага приділяється цитатам з творів письменників, висловам літературних критиків про письменника або його твір. Нововведенням є різнопланові завдання із використанням схем, які включають у себе питання про літературний процес, жанрову специфіку художнього твору, його сюжет, особливості творчої манери письменника. Для того, щоб запам'ятати велику кількість інформації про різні літературні твори, її потрібно візуалізувати, тому в посібнику пропонуються тести з ілюстраціями.

Автори посібника пропонують компетентнісні кластерні завдання до незнайомого здобувачам освіти тексту, де вони мають застосувати свої знання в нестандартних умовах. Поезії до кожної із тем, які пов'язані із лірикою як родом літератури, за змістом дотичні до біографії письменника, епохи, у яку він жив і творив, тематики творчості, особливостей поетики.

Наприкінці посібника подано два комплексні варіанти тестових завдання у форматі ЗНО, які узагальнюють увесь пройдений матеріал . Ви можете пройти їх у своєму смартфоні або за допомогою комп'ютера, відсканувавши QR-код або перейшовши за покликанням http://abetka.in.ua/info!interactive.

Посібник стане в пригоді не тільки учням 9-11 класів при вивченні тем з української літератури та узагальненні своїх знань, а й учителям під час проведення уроків, зокрема при застосуванні таких форм роботи, як навчальне тестування, метод перевернутого класу.