(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання + ДПА : Білецька О. Підручники і посібники. купити

Ціна: 240.00грн.
Стара ціна: 300.00грн.

Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання + ДПА : Білецька О. Підручники і посібники. купити

ISBN: 9789660737693

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 560

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання + ДПА. : Білецька О. Підручники і посібники. купити

Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови на 2024 рік. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.

Посібник призначений для підготовки до ЗНО (НМТ) та ДПА з української мови. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови і літератури.

Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською мовою.

Пропонований посібник: призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО (НМТ) та ДПА з української мови. Він складений відповідно до чинних програм української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови та літератури.

У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, тренувальні тестові завдання (включно з деякими: завданнями ЗНО минулих років), різноманітні словнички, корисні поради (лайфхаки), матеріали для написання завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю, варіанти орієнтовних робіт у форматі НМТ. Перед кожною темою наведено чек-лист, який допоможе скласти план її опрацювання. Після кожної теми подано QR-коди, за допомогою них можна буде пройти онлайн-тестування з теми.

Запропоновані в посібнику :матеріали допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовують під час проведення ЗНО (НМТ). Наприкінці посібника подано відповіді до всіх тестових завдань.

Матеріал, що стосується орфографії, подано за новим Правописом (2019 р.).

Сподіваємось, що посібник допоможе випускникам та абітурієнтам належним: чином підготуватися до ЗНО (НМТ) з української мови.