(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Ярошенко О. Хімія : збірник задач і вправ : Оріон.

Ціна: 100.00грн.
Стара ціна: 100.00грн.

Ярошенко О. Хімія : збірник задач і вправ : Оріон.

ISBN: 9789669911926

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 272

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Оріон

Ярошенко О. Хімія : збірник задач і вправ : Оріон.

Розв'язування вправ і задач - необхідна умова свідомого й міцного засвоєння знань, невід'ємна складова навчального процесу з хімії. У збірнику вміщено близько 2000 різноманітних за змістом, способами розв'язування та рівнями складності вправ і задач.

Збірник адресовано учням 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, котрі не байдужі до своїх навчальних досягнень з хімії, випускників ЗЗСО, які вирішили проходити зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, студентам, учителям хімії.

Вправи й задачі охоплюють усі розділи неорганічної та органічної хімії, що за чинними програмами вивчаються в закладах загальної середньої освіти України різних типів. Завдання кожного з тринадцяти розділів підібрано за принципом зростання рівня складності. На початку розділів подано простіші завдання, наприкінці - складніші. Умови задач, розв'язання яких наведено в кінці збірника, відмічено *(астеріксом).

Розв'язування задач і виконання вправ збірника буде спонукати вас до роботи з підручниками, повторення раніше вивченого теоретичного матеріалу, освоєння алгоритмів складання рівнянь реакцій йонного обміну та окисна-відновних реакцій, а також алгоритмів розв'язування типових розрахункових задач.

Посібник містить об'ємний додаток, до якого увійшли: періодична система хімічних елементів; таблиця розчинності кислот, основ, амфотерних гідроксидів і солей; таблиці відносних молекулярних мас органічних і неорганічних речовин; опис якісних реакцій на катіони, аніони та органічні сполуки тощо. Наявність такого додатку допоможе при розв'язуванні задач. У додатках також містяться схеми, що ілюструють склад, класифікацію, властивості й способи одержання неорганічних речовин.

Для того щоб ви самостійно вчилися розв'язувати задачі, до збірника включено «Приклади розв'язання задач і вправ». Ця рубрика містить детальне пояснення розв'язання типових задач кожного розділу. Для самоперевірки правильності виконання решти задач у збірнику є рубрика «Відповіді».