(099) 559-05-94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Збірник задач. Загальна біологія : Барна І. Видавництво: Підручники і посібники. купити

Ціна: 100.00грн.

Збірник задач. Загальна біологія : Барна І. Видавництво: Підручники і посібники. купити

ISBN: 9789660709607

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 736

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Збірник задач. Загальна біологія : Барна І. Видавництво: Підручники і посібники. купити
Одним з найважливіших факторів, що забезпечують засвоєння учнями матеріалу з біології, є вміння розв’язувати задачі. Воно є об’єктивним критерієм оцінки глибини засвоєння матеріалу. Практичне застосування здобутих теоретичних знань під час розв’язування задач сприяє розвиткові логічного мислення, творчому, аналітичному підходу до вирішення різних проблем, що особливо важливо для тих, хто в майбутньому готується працювати в галузі медицини, екології, біології. 
Збірник містить 1000 задач, його структура та зміст відповідають чинній програмі для профільних класів та підручнику з біології для випускних класів ліцеїв, коледжів, гімназій природничого профілю та класів загальноосвітніх шкіл з поглибленим вивченням біології. 
Збірник задач охоплює наступні розділи біології: молекулярна біологія, обмін речовин і енергії, фотосинтез та хемосинтез, екологічні задачі, визначення геологічного віку палеонтологічних залишків і особливо широко — генетику. Кожному типу задач передують теоретичні відомості та рекомендації щодо їх розв’язання, що дає змогу оперативно провести повторення відповідного теоретичного матеріалу, звернути увагу на суттєві моменти в ньому. 
Збірник задач є корисним не лише для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, але й для абітурієнтів, які готуються до ЗНО з біології.