(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Земерова Т. Історія України. Комплексне видання + тести у форматі НМТ 2024 /КОМПЛЕКТ/ Підручники і посібники.

Ціна: 305.00грн.
Стара ціна: 390.00грн.

Земерова Т. Історія України. Комплексне видання + тести у форматі НМТ 2024 /КОМПЛЕКТ/ Підручники і посібники.

ISBN: 9789660595585

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 736

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Земерова Т. Історія України. Комплексне видання + тести у форматі НМТ 2024 /КОМПЛЕКТ/ Підручники і посібники.

Автор Тетяна Земерова створила чи не найкращі книги на сьогоднішній день, для якісної та грунтовної підготовки до ЗНО/НМТ 2024 з історії України. 

Історія України ЗНО 2024 Комплексне видання : Земерова Т. Видавництво Підручники і посібники. купити

Ця книжка створена для того, щоб ви змогли самостійно підготуватися та успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України.

Обсяжний програмовий матеріал у ній викладено стисло, конспективно, тезово: ви зосередите увагу на основних подіях, явищах, ідеях та визначних постатях, згадаєте хронологію
і логіку історичного процесу, базові терміни й поняття. Враховуючи новації програми ЗНО, ми дібрали необхідний картографічний матеріал, фрагменти історичних джерел та зображення пам’яток архітектури й образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання.

Посібник враховує усі вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестових завдань у форматі ЗНО: ви повправляєтеся в розв’язанні завдань із вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, завдань із вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів. Достатня кількість таких тестів та коректність (вірогідність й однорідність) дібраних варіантів відповідей допоможуть вам впевнено почуватися під час складання іспиту з історії України.

НМТ 2024 Історія України. Тестові завдання у форматі НМТ (Національний мультипредметний тест) : Земерова Т.

Посібник містить 12 орієнтовних варіантів національного мультипредметного тесту (НМТ) з історії України. Зміст видання відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, затвердженої МОН України.

Посібник допоможе випускникам та абітурієнтам у підготовці до НМТ.

Правильність розв’язання тестів можна перевірити за відповідями, поданими наприкінці посібника.

Вам усе вдасться!